Kaip neapsigauti perkant automobilį

Keliatas elementarių patarimų, kaip neapsigauti perkant ar parduodant automobilį:

Patarimai parduodantiems automobilį:

  • Jeigu automobilį parduodate su pirkimo pardavimo sutartimi būtinai  nurodykite teisingą pardavimo kainą, pardavimo datą ir pirkėjo - pardavėjo duomenis. Jeigu pirkėjas moka grynais perduokite automobilio raktelius tik tada kai gaunate visą pinigų sumą. Niekada neperleiskite savo automobilio kol negavote pilnos sumos nes dažnai pasitaiko sukčiu, kurie poto ir negražina likusios sumos.

Patarimai perkantiems automobilį:

  • Jeigu automobilį perkate lietuvoje iš žmogaus su pirkimo pardavimo sutartimi BŪTINAI patikrinkite ar tikrai pardavėjas yra transporto priemonės savininkas. Jeigu jis nėra savininkas o tik koks draugas kuris pardavinėje būkite itin atidus nes gali būti jog Jus gali apgauti.
  • Jeigu automobilį perkate neregistruota lietuvoje prieš tai pirma rekomenduotume jį pasitikrinti autorizuotame auto servise jog nenusipirktumėte "katės maiše". Pilna automobilio patikrai gerame servise dažniausiai atseina 100-300lt. Tačiau šie pinigai gali atsipirkti su kaupu ateityje. Po patikros jeigu viskas gerai rekomenduotume su pirkėju nuvykti į techninę apžiūra. Jeigu viskas gerai toliau vykti į regitrą ir prisiregistruoti mašina savo vardu. Tokiu atveju Jūs būsite garantuoti jog nusipirksite patikimą automobilį ir nebūsite apgauti.

Šie patarimai yra iš asmeninės patirties. Jūs neprivalote vadovautis mūsų patarimais.