Svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti apie automobilių supirkimą

Lietuvoje labai populiaru verstis automobilių supirkimu. Šiandien jau retas lietuvis nėra pirkęs naudoto automobilio. Tiesa, šiuo metu automobilio pardavimas vyksta internetu - suvedę žodžius „automobilių supirkimas“, rasite daugybę skelbimų. Tačiau, reikia žinoti, kad skelbimais ne visada galima pasitikėti.
Pasitaiko įvairių atvejų, kai nukenčia automobilių pirkėjai ar pardavėjai. Vienu atveju perkančiam parduodamas beveik metalo laužas, kitu – be sutarties parduotas automobilis neišregistruojamas laiku ir senajam savininkui sukelia problemų eismo įvykio metu.
Kai pavyzdį galima pateikti situaciją, kai per daug pasitikėta pardavėju ir to pasekmėje įsigytas automobilis su visiškai surūdijusiu dugnu. Be abejo, visą kitą - pavarų dėžę, stabdžius būtų galima sutvarkyti, tačiau automobilis su surūdijusiu dugnu technikinės apžiūros nepraeis.
Taiga, galima būtų kritikuoti pirkėjus dėl patiklumo, bet sutikime, kad kiekvienam yra pasitaikiusi tokia situacija, kai pagalvojame: jei tik būčiau žinojęs...
Rekomenduojame automobilį pirkti internetu. Automobilių turgus – jau atgyvenęs reikalas, tad geriausia ir greičiausia tai padaryti interneto skelbimų puslapiuose. Taip pat šiandien itin patrauklus būdas – kreipimasis į bendroves, kurių veikla – automobilių supirkimas. Jos padeda susirasti geidžiamą transporto priemonę operatyviai ir atsakingai. Jeigu perkate automobilį iš privataus asmens, atlikite kruopščią ir nuodugnią automobilio apžiūrą autoservise – tai atsieis jums mažiau negu remontas, pastebėjus gerai užmaskuotus vidinius gedimus. Tuo labiau, pavyks išvengti ankščiau minėtų nesusipratimų.
Parduodant savo seną automobilį, galioja panašios taisyklės. Jeigu nežinote, už kiek parduoti savo automobilį, internete rasite daugybę kitų to paties automobilio modelio skelbimų. Taip galėsite apytiksliai orientuotis, kokios kainos prašyti iš potencialių pirkėjų. Siūlome nepasitikėti privačiais supirkėjais, skelbiančiais „superkame automobilius“. Dažniausiai tai – nelegalūs automobilių ardytojai, su kuriais geriau nesivelti į jokius sandorius…
Jeigu į jūsų skelbimą internete ilgai nesikreipia jokie susidomėję pirkėjai, Patikėkite savo automobilį į auto supirkimo bendrovių rankas. Mes greitai ir patikimai išpręsime Jūsų rūpesčius, Jums neteks rūpintis kaip grąžinti netikusį automobilį!
Taigi siūlome atkreipti dėmesį į mūsų patarimus ir tikimės, jog jie Jums padės išvengti nemalonumų, įsigyjant patikimą automobilį.