Automobilio išregistravimas

Pardavus automobilį jau nėra būtina vykti į  "Regitra“ jo išregistruoti. Dabar tai galima atlikti ir svetainėje regitra.lt ir per Elektroninius valdžios vartus, prisijungus prie elektroninės transporto priemonių registravimo sistemos. Ši galimybė Jums sutaupys daug laiko nereikės laukti eilėje Regitroje, nereikės mokėti už kelionę į Regitrą.

Prisijungus prie sistemos ir pasirinkus norimą išregistruoti transporto priemonę, Jums reikės nurodyti pirkėjo duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą) ir prisegti elektroninę (skanuotą arba fotografuotą) pirkėjo ir pardavėjo parašais patvirtintos pirkimo-pardavimo sutarties kopiją. (Beje, surašius pirkėjo duomenis, sistema automatiškai suformuoja sutarties pavyzdį, tad jį galima parsisiųsti iš sistemos ir atsispausdinti).

Prisijungus pirmą kartą prie sistemos skyrelyje „Nustatymai“ reikės nurodyti savo duomenis ir informaciją kontaktui palaikyti, taip pat pažymėti, kokie informavimo būdai Jums yra priimtini.

Apie priimtą prašymą išregistruoti transporto priemonę sistema praneš elektronine žinute. Išregistravimo mokestį galėsite sumokėti per e.bankininkystę kaina 10Lt.